Reklamní služby

Odborný internetový portál VAKINFO působí na trhu již od roku 2001. Oceněním kvality jeho obsahu je každodenní vysoká návštěvnost z řad odborné veřejnosti VaK.

Portál VAKINFO je proto místem, kde můžete cíleně prezentovat své výrobky a služby moderní formou.

Firemní článek

Publikováním firemního článku na portálu máte možnost upozornit na vaši firmu a představit výrobky a služby odborné veřejnosti. Předností firemního článku na portálu VAKINFO je možnost publikovat jej kterýkoliv den v roce, reagovat operativně a využít správného načasování vašeho public relations.

Firemní článek je publikován na titulní straně společně s dalšími odbornými a jinými články. Na titulní straně zůstává článek s anotací po dobu nejméně jednoho týdne, poté je zařazen k příslušnému tématu. Článek je kdykoliv možné vyhledat pomocí fulltextového vyhledávače, nebo chronologicky v archivu titulní strany.

Uživatelé mají dále možnost vyžádat si další informace nebo podklady od Vaší firmy prostřednictvím jednoduchého formuláře. Získáváte tak přímý kontakt na Vaše zákazníky.

Příklad firemního článku

Již od 1500 Kč, jednorázový poplatek za trvalé umístění.

Bannerová reklama

Prezentace firmy formou reklamního banneru je v prostředí internetu zcela běžnou praxí. Nabízíme Vám atraktivní reklamní prostory ve všech částech portálu. Zajistíme Vám zhotovení vhodného reklamního banneru nebo převezmeme Váš banner ke zveřejnění.

Portál VAKINFO nabízí dvě varianty bannerové reklamy, které se liší především umístěním reklamních bannerů a způsobem platby za tuto službu. Obecná bannerová reklama na celém portálu je placena za objednaný počet zobrazení banneru a je umístěna v zápatí po celém portálu (kromě titulní strany a firemních prezentací). Reklama na titulní straně a v dalších vybraných částech je placena formou měsíčního paušálu.

Umístění bannerové reklamy

Záhlaví portálu

Banner nebo video o formátu 1600×460 pixelů. Prestižní pozice i formát. Lze umístit na portálu pouze na jedné pozici.

8000 Kč/měsíc nebo objednaný počet zobrazení.

Záhlaví vedle loga portálu

Banner 728×90 pixelů. Prestižní pozice, klasický formát. Lze umístit na portálu pouze na jedné pozici

2000 Kč/měsíc, nebo objednaný počet zobrazení.

Main content area

POST 240×172 pixelů

Již od 100 Kč měsíčně.

Pravá postranní plocha

Max šířka 400 pixelů, max výška 600 pixelů

Již od 950 Kč měsíčně.

Zápatí portálu

Banner 640×200 pix

Již od 250 Kč měsíčně.

Uvedené ceny jsou bez DPH.