SUEZ dokončuje akvizici portfolia membrán pro reverzní osmózu od společnosti Lanxess

Společnost SUEZ oznámila, že dokončila nákup produktové řady membrán pro reverzní osmózu (RO) od specializované chemické společnosti LANXESS. Integrace membrán RO do stávajícího produktového portfolia SUEZ rozšiřuje a doplňuje dosah společnosti SUEZ na trh s průmyslovou vodou a poskytuje společnosti silnou platformu pro růst v souvisejících odvětvích.

Akvizice umožní skupině dále pomáhat zákazníkům řešit výzvy úpravy vody. Nákup odpovídá strategii společnosti SUEZ růst a investovat na trhu s průmyslovou vodou.

„Tato akvizice nám umožňuje uspokojit rychle rostoucí potřebu membrán RO s poloslanou vodou pomocí produktu, který doplňuje naše stávající technologické portfolio. Rád bych přivítal zaměstnance výrobního závodu v Bitterfeldu v rodině SUEZ a vyjádřil svůj závazek vůči našim novým kanálům a distribučním partnerům. Těšíme se na spolupráci s nimi a na nové způsoby růstu po celém světě.“

Yuvbir Singh, generální ředitel obchodní jednotky Water Technologies & Solutions společnosti SUEZ

Nákup produktové řady LANXESS RO zahrnuje produktovou řadu RO membrán a výrobní závod v Bitterfeldu v Německu. Po dokončení nákupu integruje společnost SUEZ membrány do svého kompletního portfolia řešení, aby vyhověla širším a nově se objevujícím potřebám úpravy vody, a přidá další možnosti mezinárodní výroby a kapacity membrán RO, aby uspokojila rostoucí celosvětovou poptávku po této technologii.

Související články